Primere

Lokal w zabytkowej kamienicy

Lokal w zabytkowej kamienicy Wyróżniony


Wrocław

Opis

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w pięknej, odrestaurowanej, historycznej kamienicy na Przedmieściu Oławskim przy ulicy Mierniczej 4 we Wrocławiu.

Lokal w przyziemiu, z wejściem od strony ulicy, o łącznej powierzchni 54 mkw, składający się z trzech pomieszczeń doświetlonych światłem dziennym, w tym dwóch połączonych sal sprzedaży o powierzchniach 19,87 mkw i 9,69 mkw,  zaplecza biurowego o powierzchni 12,27 mkw oraz ciemnych pomieszczeń socjalnych i magazynowych ;

Lokal w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji zgodnie z potrzebami Najemcy.

Lokal po remoncie generalnym, nowe instalacje wod-kan, wentylacja, elektryka.

Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo sąsiedniego lokalu o powierzchni 54 mkw.

Kamienica, w której znajdują się lokale, aktualnie przechodzi remont generalny. Docelowo, w okresie wakacyjnym powstaną tam mieszkania na wynajem, być może częściowo przeznaczone dla studentów lub najem krótkoterminowy, zatem wszelkie działalności obsługujące studentów, turystów i młode pracujące osoby dobrze wpisałyby się w profil budynku.

Miernicza jest historyczną wrocławską ulicą, szeroko opisywaną między innymi przez Joannę Mielewczyk w książce „Kamienice“. Ze względu na fakt, że w całości zachowała się tu przedwojenna zabudowa, Miernicza była też  planem filmowym między innymi dla „Miasta Szpiegów“ z Tomem Hanksem czy filmu Patryka Vegi

Unikatową cechą lokali są zachowane i odrestaurowane oryginalne niemieckie napisy na elewacji nad oknami  lokalu, które mogą stać się  piękną wizytówką prowadzonej tam działalności.

Powierzchnia: 54 mkw

Czynsz najmu:  42 zł/mkw/m-ąc

Service charge: 12 zł/mkw/m-ąc

+ media płatne według zużycia na podstawie podliczników.

Ogrzewanie, woda i ścieki z sieci miejskiej.

Kontakt: 696 02 42 09

Szczegóły

Features

PLN2,280

Skontaktuj się