Primere

Hala produkcyjna 1512 kmw_dz. 6933_MPZP

Hala produkcyjna 1512 kmw_dz. 6933_MPZP Wyróżniony


Borów

Opis

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem socjalnym w miejscowości Borów w powiecie strzelińskim, 25 km  od Wrocławia (płd-wsch)

Powierzchnia hali: 1512 m2

Wysokość: 4,2m, w szczycie 5,50 m

Powierzchnia gruntu: 0,6933 ha

Rok budowy: 2009 r.

Zgodnie z MPZP cała działka leży na obszarze oznaczonym symbolem  AG, tereny przeznaczone pod zabudowę z funkcją aktywności gospodarczej, co daje możliwość rozbudowy o kolejne obiekty produkcyjno/magazynowe

Hala wolnostojąca o konstrukcji stalowej, ramowej, obudowana płytami warstwowymi Kingspan 8 i 10cm o niskim współczynniku przenikalności cieplnej, kryta dachem płaskim dwuspadowym o konstrukcji stalowej i pokryciu z płyt warstwowych Kingspan na płatwiach stalowych jednokondygnacyjna

Obiekt składa się z:

a)    części socjalnej o pow. 199 m2,

b)    części produkcyjnej o pow. 216 m2,

c)    magazynu głównego o pow. 1080 m2, przy czym istnieje możliwość przekształcenia części magazynowej w produkcyjną

d)    kotłowni o pow. 17 m2.

Część socjalna spełnia wszystkie wymogi dla 20 pracowników. Składa się z trzech biur, jadalni, szatni damskiej i męskiej, dwóch umywalni, dwóch łazienek, dwóch toalet oraz magazynku podręcznego.

Ogrzewanie obiektu paliwem olejowym, piecem Buderus ze sterowaniem elektronicznym części socjalnej i części produkcyjnej.

Obiekt klimatyzowany niezależne oddzielnym sterowaniem na każde z pomieszczeń.

Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne wymienione na ledowe.

Wentylacja kanałowa z mikroprocesorowym sterowaniem części socjalnej i produkcyjnej.

Posadzka niepyląca przystosowana do przenoszenia dużych obciążeń, pokryta warstwą żywicy.

W części magazynowej dwie bramy rozładunkowe o wysokości 4,2 m dla pojazdów ciężarowych. Plac manewrowy.

Obiekt posiada 2 strefy ogniowe

Parking, droga dojazdowa i plac manewrowy wykonane z betonu drogowego zacieranego na ostro. Na terenie całego obiektu zainstalowana jest kablowa sieć internetowa, Wi Fi, instalacja alarmowa z powiadomieniem GSM. Zewnętrzny system monitoringu wyposażony w samouczące inteligentne kamery typu kurtyna ze straszakiem i powiadomieniem GSM. Posesja ogrodzona płotem systemowym, zamykana bramą sterowaną GSM.

Działka jest własnością z wyodrębnionymi księgami wieczystymi. Zabezpieczenie elektryczne to dwa punkty poboru 63 kW i 33 kW.  Obecnie przeprowadzana jest procedura dodatkowych 300 kW. Zamontowane są 2 instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 83 kW. Bliskość A4 (14km) i A8 (16km). Woda i kanalizacja z sieci miejskiej.

Cena: 4600000 PLN netto

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu KCPokaż mniej

Szczegóły

Features

PLN4

Skontaktuj się