Primere

DOM KARŁOWICE

DOM KARŁOWICE Wyróżniony


Karłowice Wrocław

Opis

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i kameralnej uliczce na Karłowicach, zielonej, historycznej i prestiżowej dzielnicy północnego Wrocławia. Dom posadowiony na działce w kształcie regularnego, wydłużonego prostokąta o powierzchni 444 mkw.
Dom o powierzchni ogólnej 383 mkw, użytkowej 218,94 mkw, stricte mieszkalnej (pokoje) 128,52 mkw, składający się, w zasadzie, z dwóch odrębnych mieszkań. Jedno w przyziemiu z osobnym wejściem od strony ogrodu; drugie klasyczne, składające się z dwóch kondygnacji, w tym kuchni, dwóch łazienek, salonu z imponującą zamkniętą werandą z ogrodem zimowym, gabinetu i czterech sypialni.
Głównym atutem domu jest jego lokalizacja i duża powierzchnia dającą spore możliwości aranżacyjne.
Dom nadaje się do mieszkania na zasadzie kwater pracowniczych, ale obiektywnie pomimo świetnie zachowanych parkietów i ogólnie dobrej kondycji technicznej nadaje się raczej do remontu.
OPIS BUDYNKU:
Rok budowy: ok 1975
Typ: bliźniaczy
Bryła: regularna prostokątna
Powierzchnia zabudowy: 191,96 m2 Długość – 14,31 m, szerokość – 10,11 m
Podpiwniczenie całkowite,
Wysokość całkowita – 8,10 m, wysokość części nadziemnej 6,90, wysokość kondygnacji – 2,80 m
Konstrukcja: ściany piwnic z cegły pełnej, ściany zewnętrzne parteru i piętra z cegły kratówki, ściany wewnętrzne parteru i piętra z cegły pełnej, stropy DZ-3, schody żelbetowe wylewane, dach papa na lepiku

Szczegóły

Features

PLN1,500,000

Skontaktuj się